Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Pamietniki, blogi, dzienniki


Info


Strona Główna
Było Was tu: 6212Księga Gości


Księga Gości
Wpisało Się: 1
Dodaj do Księgi


O mnie
Jeśli chcesz Dodaj do Ulubionych


Kontakt


Link's


To Było...


2011
MarzecMusic


Chciałbym przedstawić swoją wiedzę dotyczącą laptopów, ich serwisowania i naprawy. Na blogu będzie dużo ciekawych artykułów.
Pamietniki, blogi, dzienniki

Pamiętniki, blogi
Pamiętnik to rodzaj zapisek z całego dnia opatrzonych datą, a często nawet godziną. Pamiętnik nie musi być pisany codziennie. Można go pisać co kilka dni. Głównie pamiętniki piszemy po to, aby utrwalić jakieś ważne wydarzenie lub jeśli chcemy coś zapamiętać na dłużej. Notatki można sporządzać w zeszycie, notesie lub pamiętniku (pamiętniki mają kolorowe okładki i kolorowe, zdarza się, że pachnące, kartki, można je kupić w każdym sklepie papierniczym).
 
Pamiętniki, a także dzienniki, które są podobne do pamiętników, z tą różnicą, że dzienniki są pisane każdego dnia, prowadziło wiele znanych osób, między innymi Jan Chryzostom Pasek, Zofia Nałkowska, Michael J. Fox, Marek Hłasko, Krystyna Kofta, Eugene Delacroix i wielu innych.
Inną odmianą pamiętnika jest blog, czyli pamiętnik prowadzony w internecie. Wiele portali ma taką funkcję jak blog. Bloga może pisać każdy bez względu na wiek, kto ma tylko na to ochotę. Niektórzy prowadzą blogi o tematyce ogólnej, a inni trzymają się jednego lub kilku głównych tematów.

Wśród znanych osób jest także wielu blogerów, na przykład: Janusz Korwin-Mikke, Janusz Palikot, Aleksander Gudzowaty, Krystyna Kofta, Wojciech Olejniczak, Joanna Senyszyn, Michał Wiśniewski, Kasia Cichopek, Kasia Klich oraz wielu innych.
Dlaczego warto pisać pamiętnik?
Pamiętnik warto pisać, aby utrwalić jakieś ważne chwile w naszym życiu lub odwrotnie drastyczne chwile. Pamiętnikowi można się zwierzyć z każdego sekretu. Opisać w nim to co lubimy, a nawet kochamy. To czego nienawidzimy, co nam się nie podoba. Można w nim zapisać tajemnice, których nie zdradziłoby się najbliższemu przyjacielowi.
Pisanie pamiętnika może być też pewnego rodzaju terapią. Jeżeli czujemy się samotni i niezrozumiani przez otoczenie możemy pisać pamiętnik i umieszczać w nim nasze przemyślenia. Często osoby walczące ze śmiertelnymi chorobami, takimi jak nowotwory, piszą pamiętniki. Opisują w nich przebieg choroby, leczenie, codzienną walkę z tą chorobą. Daje im to siłę, aby dalej walczyć i nie poddawać się, tylko dążyć do pokonania choroby.
Artykuł z serwisu Airstar.pl, Darmowe artykuły do przedruku
Autor: Olatangensmiko1975 09:53:04 22/03/2011 [Powrót] Komentuj